GSO’DAN İNOVASYON KİTABI     29.11.2006Gaziantep Sanayi Odası tarafından 2006 yılı başında hayata geçirilen “İnovasyon Vadisi Gaziantep” projesi kapsamında projenin detaylarına yönelik olarak kitap hazırlandı.
Gaziantep Sanayi Odası “İnovasyon Destek Birimi” yetkilileri tarafından hazırlanan ve 3 bin adet bastırılarak öncelikle GSO üyelerine olmak üzere Türkiye genelinde dağıtıma başlanan kitapta başlıca; neden inovasyon? Gaziantep’in inovasyon altyapısı, Gaziantep’in inovasyon performansına etki edecek başarı kriterleri, misyon, vizyon ve İnovasyon Vadisi Gaziantep projesine ve inovasyona yönelik tüm ayrıntılar yer alıyor.

GSO BAŞKANI KOÇER: “İNOVASYON VADİSİ PROJESİ ÜLKENİN GÜNDEMİNDE"
Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Koçer, yaptığı açıklamada, kitabın proje ve inovasyonun uygulanabilirliği konusunda geniş bir bilgi kaynağı olduğunu belirtti.
Projenin sloganının “YENİLENİN YENİLMEYİN” olduğunu da ifade eden Koçer, “Geleceğe hazır olmak için fark yaratmak zorundayız” dedi.
Koçer, Gaziantep Sanayi Odası olarak İstanbul'da düzenlenen Türkiye 1'inci İnovasyon Konferansına katıldıklarını da hatırlatarak: “Toplantının gündemine projemizin özelliklede Gaziantep’in oturması bizleri oldukça mutlu etti. Bastırdığımız kitabımızı ilk olarak konferansta dağıttık ve çok olumlu tepkiler alarak takdir topladık. Bu şehrimiz adına oldukça sevindirici bir gelişme” diye konuştu.

Kitabın 3 adet bastırıldığını ama tüm Türkiye genelinde dağıtılacağı için ikinci basıma gideceklerini de belirten Koçer sözlerini şöyle sürdürdü: “Kitabın yurt genelinde dağıtımları devam ediyor. Çeşitli şehirlerimizden aldığımız talepler doğrultusunda kitabımızın tüm Türkiye’ye ulaşmasını sağlayacağız. Bunun yanında kitabımızı temin etmek isteyenler odamıza başvurabilir veya www.inovasyonvadisi.com alan adlı web sitemizden elektronik ortamda kitaba erişebilirler. Tıpkı Marka Şehir Gaziantep projesinde olduğu gibi birçok şehrimizden daha şimdiden projenin uygulanabilirliği için davetler almaktayız ”

Koçer ayrıca proje kapsamında eğitici etkinlik ve faaliyetlere bundan sonra daha fazla hız vereceklerini de sözlerine ekledi.

BASINDAN SEÇMELER

 
BÜTÜN HABERLER
alt
|
|
|
|
© 2006 Gaziantep Sanayi Odası